KONST / Litografier / Färglitografier 9122106
nr 912 2106
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st. Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv + vintermotiv, signerade, ej numrerade, motivet: 14x33, lösa blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:47:26
15/9 17:17:04
15 sep
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson